KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ HÜLAGÜ’YÜ ZİYARET ETTİK

admin avatarı

Kocaeli Bağımsız Sağlık-Sen Şube Başkanı Sami Ayyıldız, Şube Teşkilatlanma Sekreteri Uğur Öcal, Denetim Kurulu Üyesi Serkan Ankun ve Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Baş Temsilcisi Serkan Şahin, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü’yü makamında ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi. Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Sami Ayyıldız ve yönetim kurulu üyelerine ziyaret için teşekkür etti.

Sayın Hülagü, Kocaeli Üniversitesi Onkoloji  bölümünün en kısa zamanda açılacağını ve bu bölümde çalışacak  150 personel kadrosunun alındığını, Kocaeli Üniversitesine yakışır bir şekilde camii ve kültür merkezi yapılacağına camii ve kültür merkezinin  alt katlarının katlı otopark olacağını  söyledi.

AYYILDIZ: SAĞLIKÇILARIN GENEL SIKINTILARINI İLETTİK

Ayyıldız, Rektör Prof. Dr. Hülagü’ye Bağımsız Sağlık-Sen hakkında bilgilendirme yaparak sendikaca belirledikleri sıkıntılardan  mazeret tayinleri, döner sermaye, ek ödeme, performans adaletsizliği ve  personel eksikliği sorunlarını iletti.

Prof. Dr. Sadettin Hülagü görüşme sırasında kendilerinin bütün sendikalara eşit bir şekilde yaklaştıklarını, performans konusunda asistan hekimler için bir kısım iyileştirmeler yapıldığını, hekim dışı personele de iyileştirme yapmak için bir çalışma içinde olduklarını,  mazeret tayinlerinin ise kurum hizmetlerini aksatmayacak bir şekilde değerlendirdiklerini ve  personel eksikliğinin giderilmesi için de çalıştıklarını belirtti. Rektör Hülagü Kocaeli Üniversitesi çalışanlarının sorunları ile yakından ilgilendiklerini söyledi.

Ayyıldız, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü’nün çalışmalarını Kocaeli Bağımsız Sağlık-Sen olarak yakından takip ettiklerini, sadece Kocaeli için değil Marmara bölgesindeki sağlık hizmetleri açısından da önem arz eden Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine ve personeline yapılacak bütün yenilikleri ve iyileştirmeleri sendika olarak desteklediklerini belirterek; rektöre misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Tagged in :

admin avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir