ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 101. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

admin avatarı

Bağımsız Sağlık-Sen Basın Birimi, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 101. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Mesajda 18 Mart 1915’in, kahramanlık destanlarıyla dolu, zamanın en güçlü ordularına karşı inançla, vatan aşkıyla, birlik ve beraberlik duygularıyla milletin verdiği mücadelenin tarihi olduğu vurgulanarak, bu zaferle Türk milletinin tüm dünyaya bağımsızlığı ve vatan toprağı söz konusu olduğunda, karşısında hiçbir gücün duramayacağının mesajını en net şekilde verdiği belirtildi.

Milletçe atalarımızın verdiği vatan, bayrak mücadelesini bugün yaşanan terör olayları karşısında bir kez daha idrak etmememiz gerektiğine dikkat çekilen mesajda, birlik ve beraberlik çağrısında bulunuldu.

Bağımsız Sağlık-Sen ailesi olarak vatanın, bayrağın ve bağımsızlığın ne anlam ifade ettiğini çok iyi bildiğimizin vurgulandığı açıklamada; tek vatan, tek millet ve tek bayrak düsturundan asla vazgeçilmeyeceği de ifade edildi.  

Bu vesileyle tüm milletimizin Çanakkale Zaferinin 101’inci yıl dönümünü kutlar, aziz şehitlerimize rahmet ve şükranlarımızı sunarız. 

Tagged in :

admin avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Articles & Posts