YÜREĞİMİZE ATEŞ DÜŞTÜ

admin avatarı

Suriye sınırındaki Şanlıurfa’nın Ceylanpınar İlçesinde sınır hattında nöbet tutan üç asker, Suriye tarafından açılan ateş sonucu şehit oldu.

8 Aralık gece yarısı saat 00.30 sıralarında Ceylanpınar İlçe merkezine 15 kilometre uzaklıktaki Gökçayır Mahallesi yakınlarında meydana gelen olayda sınır hattında nöbet tutan kimlikleri henüz açıklanmayan 3 asker, sınırın karşı tarafı olan Suriye’nin Telhanzir Köyü mevkiinden açılan ateş sonucu şehit oldu. Olaydan sonra bölgeye Ceylanpınar ve Şanlıurfa’dan Özel harekat ekipleri ile askeri birlikler sevk edildi. Sınır hattında önlemler arttırıldı.

BAĞIMSIZ SAĞLIK’SEN: MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

Bağımsız Sağlık-Sen Basın Birimi hain terör saldırısı nedeniyle yaptığı açıklamada, saldırıyı şiddetle lanetlerken, şehit düşen 3 askere Allah’tan rahmet yakınlarına ve Türk milletine ise başsağlığı diledi. Açıklamada, bu kez Suriye sınırından gelen terörün bir kez daha yediden yetmişe tüm milletimizin canını yaktığı, her bir yürekte isyan duygularına neden olduğu belirtilerek, tek bir yumruk olma duygularımızın daha da pekiştiği ifade edildi. Türk milletinin hangi ülke ve milletten gelirse gelsin terörün hiçbir şekline boyun eğmeyeceği ve taviz vermeyeceğinin altının çizildiği açıklamada, Yüce Türk Milletine sabırlar dilendi. 

Tagged in :

admin avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Articles & Posts