Tokat Kamu Hastaneleri Birliği’ne Atama

admin avatarı

Tokat Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği’ne atanan Dr. Mehmet Erşan, hedeflerinin çalışanlar, hasta ve yakınlarının memnuniyet düzeylerini artırmak adına neler yapabiliri planlayarak hayata geçirmek olduğunu söyledi.

Opr. Dr. Aslan Erkan’dan boşalan Tokat Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği’ne getirilerek görevine başlayan Dr. Mehmet Erşan, basın toplantısı düzenledi. Erşan, Tokat’ta sıkıntılarını yerinde dinleyerek, varsa mevcut problemleri bunların çözümüne yönelik çalışmalar yürüteceklerini kaydetti.

Hedeflerinin çalışanlar, hasta ve yakınlarının memnuniyet düzeylerini artırmak adına neler yapabilirizi planlayarak hayata geçirmek olduğunu ifade eden Erşan, “Kurumlarımızda geçtiğimiz yıllarda Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Genel Sekreterlik olarak böyle bir yapılanmaya gidildi. Sağlık hizmetleri bir bütün olduğu için tabii ki bu kurumlarla birlikte istişare içerisinde hizmetlerimizi uyum içerisinde yürütmeye çalışacağız. İdareci arkadaşlarımızı daha önceden de tanıyoruz. Tokat’ta kurumlarımız yenilenmeye gidiyor. Bu konuda şanslıyız. Daha çok ilçelerde hastanelerimiz fiziki anlamda yenileniyor. Bu bize büyük bir artı kazandıracak. Merkezde de ağız sağlığı merkezimin yenilenmiş olacak. O da bizim için büyük bir kazanç dedi.

1975 Sivas doğumlu evli ve iki çocuk babası olan Erşan, Sivas İli Sağlık Müdür Yardımcılığı görevindeki iken Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu tarafından Tokat Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri olarak atanmıştı.

Tagged in :

admin avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir