TERÖRÜ LANETLİYORUZ, BİRLİĞİMİZİ KİMSE BOZAMAYACAK

admin avatarı

Bağımsız Sağlık-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktar, Ankara’da meydana gelen ve 28 asker-sivil vatandaşın şehit düştüğü, 61 vatandaşın da yaralandığı hain terör saldırısını kınadı.

Genel Başkan Bayraktar yayımladığı mesajda, Ankara’da Türk Silahlı Kuvvetleri personelini taşıyan servis araçlarına bomba yüklü araçla gerçekleştirilen terör saldırısını lanetledi.

Türk halkı olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu tür terör saldırıları karşısında daha fazla kenetleneceklerini kaydeden Bayraktar, “Vicdanlar, terörden medet uman hain çevrelerin insanlık dışı saldırılarını affetmeyecektir. Bu yaşanan saldırıların hesabı elbette sorulacaktır” dedi. Terör saldırısını gerçekleştirenleri ve terörü araç olarak görenleri şiddetle kınayarak, lanetlediklerini belirten Bayraktar, saldırının ülkenin birlik ve beraberliğini hedef aldığını ancak hain odakların bu emellerine asla ulaşamayacaklarını vurguladı.

Bayraktar, saldırıda şehit düşen askerlere ve sivil vatandaşlara Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Türk milletine ise başsağlığı diledi. Bayraktar, yaralılara da acil şifalar temennisinde bulundu.

Tagged in :

admin avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Articles & Posts