TERÖRÜ LANETLİYORUZ

admin avatarı

Bağımsız Sağlık-Sen Genel Başkanı Mehmet BAYRAKTAR, İstanbul’da yılbaşı gecesi yaşanan terör saldırısını lanetleyerek, terörle mücadelenin tüm teröristlerin kökü kazınana kadar devam etmesi gerektiğini belirtti.

BAYRAKTAR, terör saldırılarıyla Türkiye düşmanlarının el ele verip, ülke ve millet beraberliğini hedef aldığını belirterek, saldırılara en güzel cevabın millet olarak el ele verip kenetlenilmesi ile verilebileceğini kaydetti.

Türkiye’yi hedef alan tüm terör örgütlerinin son zamanlarda Türkiye’ye karşı sistematik bir saldırı içerisinde olduğunu ifade eden BAYRAKTAR, saldırıların ortak noktasının Türkiye’ye karşı katliam, kaos ortamının yaratılmaya çalışılması olduğunu kaydetti. Türkiye’nin teröre boyun eğmeyeceğini vurgulayan BAYRAKTAR, tüm terör saldırıları gibi son saldırının da zamanlamasının manidar olduğunu ifade etti. BAYRAKTAR, “Türkiye düşmanları bu ülkeyi parçalama amacına hiçbir zaman ulaşamayacaktır. Kökü derinlerde olan bir Türkiye’ye karşı alçak emelleri olanların konu Türkiye olunca bir kez değil onlarca kez düşünmesi gerekir. Bilinen en sert ifadelerle terörü kınıyor ve lanetliyoruz” ifadelerini kullandı.

BAYRAKTAR, saldırıda yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi.

Tagged in :

admin avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Articles & Posts