Sakarya Şubemizden 14 Mart Tıp Bayramı Yemeği

admin avatarı

Sakarya Bağımsız Sağlık-Sen üyelerine 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yemek verdi. Yemekte bir konuşma yapan Sakarya İl Temsilcimiz Cengiz Uzun, sendika olarak ayrı bir çizgilerinin olduğunu, makam mevki ve şahsi menfaat gözetmeksizin üyelerinin haklarının korunması yönünde çalışmalarının olduğunu belirterek kimsenin arka bahçesi olmayacaklarını söyledi.
“Biz Bağımsız Sağlık-Sen olarak her zaman menfaatsiz ve çıkarsız olarak üyelerimizin haklarını koruyacağımızı ve bu yolda ilerlerken de asla diğer sendikalar gibi olmayacağımızı taahhüt ederek sendikacılık yapıyoruz” diyen Uzun, Kocaeli (İzmit) ile birlikte yaklaşık 600 üyeye ulaşıldığını ve ortak şube olarak onaylarının geldiğini artık bundan sonra daha da güçlendiklerini üyelerin haklarını savunma konusunda daha fazla çaba ve kararlılıkta olduklarını söyledi. Bu yolda sağlık personeli arkadaşlarımızın bizlere destek olup sendikamıza üye olmayan sağlık çalışanlarını da üye olmaları için gayret göstermeye davet edip, Sakarya da ayrı bir şube olarak güçlenmek istediklerini belirtti. Uzun, sendika olarak bu tür organizasyonları daha sık tekrar edip sadece yetki zamanında değil üyelerimizin her zaman yanında olduğumuzu belirterek, üyelere teşekkür etti.
Yemeğe katılan ve bir konuşma yapan Kocaeli Bağımsız Sağlık-Sen İl Başkan Yardımcısı Mustafa Durak ise Sakarya ile daha da güçlendiklerini ve bu büyümenin hızla devam ettiğini belirterek Sakarya’nın da şube olması için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirterek üyelere dik duruşları ve yalan haberlere inanmayıp Bağımsız Sağlık-Sen çatısında oldukları için teşekkür etti.

Tagged in :

admin avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir