SAĞLIKÇILARIN HAKLI MÜCADELESİ İÇİN SON NEFESİMİZE KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ

admin avatarı

Bağımsız Sağlık-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktar, bugün yapılan 5. Olağan Genel Kurulu’ndan sonra yaptığı açıklamada sağlık çalışanlarının haklı mücadelesi için çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Bağımsız Sağlık ve Sosyal Hizmetler Kamu Görevlileri Sendikası (Bağımsız Sağlık-Sen) Genel Merkezi 5. Olağan Genel Kurulu 24-25 Aralık 2016 tarihlerinde sendika genel merkezinde toplandı.  Seçimlerde güven tazeleyen Genel Başkan Bayraktar, genel kurulda oy kullanan tüm üyelere teşekkür ederek, “Bundan sonra bir ve beraber olarak sağlık çalışanlarının haklı mücadelesi için son nefesimize kadar mücadele etmeyi sürdüreceğiz. Sorunlarımızın farkındayız. Bugüne kadar nasıl sorunlarımızı her platformda dile getirmiş ve sağlıkçıların meselelerinin çözümünde rol oynadıysak bu yolda Bağımsız Sağlık-Sen ailesi olarak yine bir ve beraber olarak yola devam edeceğiz” dedi.

Bayraktar, Türkiye’nin dört bir yanından Ankara’ya gelerek oy kullanan üyelerle, birlik ve beraberlik içerisinde bir yarışma ortamına vesile olan genel başkan adayı Mustafa Durak ve listesinde yer alanlara teşekkür etti. 

Tagged in :

admin avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Articles & Posts