METMETÇİĞİMİZE AFRİN’DE MUVAFFAKİYETLER DİLERİZ

admin avatarı

Bağımsız Sağlık-Sen Basın Birimi, Afrin’e yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’na ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, operasyonun ülke ve millet için hayırlara vesile olmasını diledi.

Türkiye devletinin, milleti ve kurumlarıyla bir bütün halinde terörle mücadele için tek yürek olduğunun belirtildiği açıklamada, Türkiye’nin birliği, bütünlüğü ve kardeşliğini tehdit eden bütün terör örgütlerine gereken cevabın en sert şekilde verileceğine olan inancın tam olduğu ifade edildi.

Bağımsız Sağlık-Sen olarak, devletin terörizmle yaptığı mücadelede başarılı olması için her türlü katkı ve desteği vermeye devam edeceklerinin vurgulandığı açıklamada, “Zeytin Dalı Operasyonu’nun başarıyla sonuçlanmasını, terörün son bulduğu, kardeşlik, huzur ve güven ortamının egemen olduğu, daha güçlü bir Türkiye, bir bölge ve dünya umut ediyoruz. İnsanlığın ortak sorunu olan teröre çare bulunması için uluslararası kuruluşların ve ülkelerin çifte standardı bırakarak bir araya gelmesini ve teröre karşı ortak tavır almasını istiyoruz” denildi.

Zeytin Dalı Harekatı’na katılan askerlerin sağlık ve güvenlik içerisinde Türkiye’ye dönmelerinin en büyük arzumuz olduğu da kaydedildi. 

Tagged in :

admin avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Articles & Posts