KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNDE GÜVEN TAZELEDİK

admin avatarı

(Fotoğrafaltı: soldan sağa Uğur Öcal Teşkilatlanma Sekreteri, Olgun Kahveci Temsilci, Sami Ayyıldız Kocaeli Şube Başkanı, Serkan Şahin Baş Temsilci, Gökhan Önal Temsilci)

4688 Sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanunu uyarınca her yıl 15 Mayıs itibarı ile yetkili sendikanın belirlenmesi amacıyla kamu işverenleri ve sendika temsilcileri ile birlikte yapılan üye sayımı toplantısı sonucunda, desteklerini hiç esirgemeyen üyelerimiz sayesinde

Kocaeli Bağımsız Sağlık-Sen Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, sağlık iş kolunda yetkili sendika olmayı sürdürdük.

Kocaeli Bağımsız Sağlık-Sen Şube Başkanı Sami Ayyıldız, yetkili sendika olarak 3 yıldır bayrağı daima yukarıda tuttuklarını belirterek ”Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yetkiyi tekrar açık ara farkla aldığımız için mutluyuz. Biz gücümüzü üyelerimizden alıyoruz, üyelerimizin desteği ile yetki aldık. Kocaeli Bağımsız Sağlık-Sen büyük ve güçlü bir ailedir. 3 yıldan bu yana yetkinin elimizde olması ailemizin gücünün bir göstergesidir. Bu onurlu yolda bize destek veren temsilcilerimize ve bizleri hiç yalnız bırakmayan ve her zaman destek veren üyelerimize teşekkür ediyoruz. Her zaman onların yanında olacağız” dedi.

Tagged in :

admin avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Articles & Posts