İnternet sayfamız hizmete açıldı

admin avatarı

İNTERNET SİTEMİZ HİZMETE AÇILDI

Bağımsız Sağlık-Sen ailesi olarak 2002 yılında kurduğumuz ve bugünlere birlikte taşıdığımız sendikamızın genelde kamu çalışanları özelde ise sağlık çalışanlarının sorunlarını daha geniş kitlelere duyurabilmek adına internet sitemizi hizmete açtık.

Uzun bir çalışmanın ürünü olan, şubelerimiz ve temsilciliklerimizle istişareler yaparak hazırladığımız sayfamızda bizden haberlerin yer alacağı gibi; Memurlar, işçiler, emekliler, işsizler, ev kadınları yani toplumun çalışan çalışmayan tüm kesimi internet sayfamızda kendilerini ilgilendiren haberleri bulabilecektir.

BİZLERLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Yine internet sayfamızda Yönetim Kurulu üyelerimiz ve Genel Merkezimizin iletişim bilgileri paylaşıma sunulmuştur. Sendika üyelerimizin sorunları başta olmak üzere, sendikamızda örgütlü olan ya da olmayan her kesimden bizlere iletilen sorunlara etkin çözümler üretmek için elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız.

ŞUBELER VE İL TEMSİLCİLİKLERİNE

Değerli sendika yöneticilerimiz, internet sayfamızın daha etkin ve güncel kalabilmesi için sizlerin vereceği katkı hayati önem taşımaktadır. İllerde sendikamız adına gerçekleştirdiğiniz faaliyetlerinizi, işyerlerinde yaptığınız çalışmalarınızı bizlere iletmeniz halinde bu çalışmalarınız gerek internet sitemizde, gerekse ileride çıkaracağımız sendika bültenimizde yer alacaktır. Bu nedenle bu konuda sizlerin gayreti önemlidir.

BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ

12 yıldır sürdürdüğümüz sınıf mücadelesi bundan sonra yapacağımız yeni girişimlerle daha aktif olarak devam edecektir. Sağlık çalışanlarının sorunları çözülene, aileleri ile birlikte her bir sağlık çalışanı insanca yaşama kavuşana dek mücadeleye devam edeceğiz.

                                                                                                          Saygılarımızla

                                                                                                  Bağımsız Sağlık-Sen ailesi

Tagged in :

admin avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir