Bağımsız Sendikacılığa Devam

admin avatarı

Değerli arkadaşlar,

12 yıldır sendikamız çatısı altında, sağlık çalışanlarının sorunlarını çözmek adına gece-gündüz demeden sürdürdüğümüz kesintisiz ve etkin mücadeleyi daha ileri taşıyabilmek, sendikal faaliyetlerimizi geniş kitlelere duyurabilmek adına sendikamızın internet sitesini aktif olarak kullanıma açtık.
Verdiğimiz hak arama mücadelesinin, insanlarca daha iyi okunabilmesi, sesimizin daha gür ve etkili çıkabilmesi adına başlattığımız bu girişim, tüm sağlık çalışanlarının hizmetinde olacaktır.

Sorunlara çözüm üreteceğiz
Bağımsız Sağlık–Sen olarak sağlık çalışanlarının yıllardır maruz kaldıkları birçok adaletsiz uygulama ve çözüm bekleyen sorunların daha önce olduğu gibi bundan sonrada kararlılıkla üzerine gidecek ve yetkililerle gerekli temasları daima sürdüreceğiz. Bu kapsamda, bir yandan döner sermayelerdeki adaletsizliklerin; komik performans ücretlerinin; sabit ek ödemelerin iyileştirilmesi için çabalarken, diğer taraftan da sağlık çalışanlarının emeklilikte açlığa ve sefalete mahkum edilmemesi ve tüm mali ödemelerin emekli aylığı ve emekli ikramiyesine dahil edilmesi; aile hekimleri ve aile sağlığı çalışanlarının iş yükünün hafifletilmesi ve en önemlisi sağlık çalışanlarının maruz kaldıkları şiddete karşı etkin mücadele için gerekli tüm girişimlerde bulunacağız.

Bu yola birlikte çıktık, birlikte yürüyeceğiz
Sendikamız çatısı altında örgütlenmiş değerli sağlık çalışanı arkadaşlarım, ekonomik ve sosyal sorunlarımıza çözüm üretmek için her birimizin sunacağı katkı ayrı ayrı önem taşımaktadır.
Birlikte çıktığımız bu yolda, birlikte yıllardır omuz omuza verdiğimiz bu hak arama mücadelesi elbette dün olduğu gibi bugün de sizlerin katkısı ve kararlılığıyla devam edecektir.
Sağlıkçıların daha iyi şartlarda çalışması, ailelerine daha iyi bir gelecek sunabilmesi adına verdiğimiz bu mücadeleyi kesintiye uğratmamak bizlerin asli borcudur. Ancak, bizlerin bu mücadeleyi etkili olarak sürdürebilmesi için sizlerin de sendikamıza üye olarak sunacakları katkı son derece önemlidir. Unutma ki sen yoksan bir eksiğiz ve eksik kalmaya devam edeceğiz. Bu şiarla tüm sağlık çalışanlarını; bağımsız bir sağlık sektörü gayesine ulaşmak için Bağımsız Sağlık-Sen ailesine katılmaya davet ediyoruz.

Tagged in :

admin avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Articles & Posts