Bağımsız Sağlık-Sen Yeni Başhekimi Ziyaret Etti

admin avatarı

Bağımsız Sağlık-Sen Kocaeli İl Temsilciliği, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin yeni Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk’ü makamında ziyaret etti. Ziyarete İl Temsilcisi Sami Ayyıldız ile üyeler Serkan Güven, Nuray Tanrıkulu, Nevin Ayyıldız, Yakup Kayış, Uğur Öcal ve Mustafa Durak katıldı. Ziyarette sağlık çalışanlarının sorunları iletildi ve öncelikli sorun olarak sağlık personeli sayısının yetersizliği dile getirildi.

Prof. Dr. Cantürk; hastanenin ve sağlık çalışanlarının sorunlarını bildiklerini ve çalışan memnuniyetine dayalı bir yönetim sergileyeceklerini belirtti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Prof. Dr. Cantürk verilen sağlık hizmetinin kalitesi açısından çalışan memnuniyetinin de önemli olduğunu, bu sebeple her zaman sağlık çalışanlarının yanlarında olacaklarını ve diyalog yolunun her zaman açık olacağını belirtti.

Bağımsız Sağlık-Sen Kocaeli İl Temsilcisi Sami Ayyıldız ise uzun yıllar genel cerrahi ana bilim dalında görev yapan ve geçtiğimiz hafta aynı hastaneye başhekim olarak atanan Prof. Dr. Zafer Cantürk’e yeni görevinde başarılar diledi.

Tagged in :

admin avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Articles & Posts