BAĞIMSIZ SAĞLIK-SEN’DEN YENİ YIL MESAJI

admin avatarı

Bağımsız Sağlık-Sen Yönetim Kurulu adına Genel Başkan Mehmet Bayraktar, yayımladığı yeni yıl mesajında başta sağlık çalışanları olmak üzere tüm vatandaşların yeni yılını kutladı.

Bayraktar, hem Türkiye hem de dünyada geride bıraktığımız 2014 yılında pek çok acı hadisenin yaşandığına dikkat çekerek, 2015 yılında tüm dünyaya barış, kardeşlik ve sevgi tohumlarının yeniden ekilmesi temennisinde bulundu.

2014 yılında çalışma hayatında yaşanan sorunların yeni gelen yılda giderilmesi dileğini yineleyen Bayraktar, “2014 yılı kamu görevlileri açısından hak kayıpları ile anılacak bir yıl olmuştur. Dileğimiz kamu çalışanlarının yaşadığı hak kayıplarının yeni yılda giderilmesi ve çalışanların mali, sosyal ve özlük haklarının iyileştirilmesidir. Bu duygu, düşünce ve temennilerimle birlikte 2015 yılının ülkemize, İslam âlemine ve insanlığa güzellikler ve barış getirmesini dilerim” dedi.

Bayraktar, son olarak Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed’in (S.A.V) doğum günü olan Mevlid Kandili’nin 2 Ocak Cuma gecesi idrak edileceğini hatırlatarak, o gün de ellerin Mevla’ya açılarak hayırlı bir yıl duasında bulunmanın önemine dikkat çekti. Bayraktar, tüm İslam aleminin Mevlid Kandili’nin hayırlara vesile olmasını diledi. 

Tagged in :

admin avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Articles & Posts