Adıyaman Temsilciliğimiz’den Adıyaman Üniversitesi Hastanesine Ziyaret

admin avatarı

Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu (BASK) ve Bağımsız Sağlık Sen İl Temsilcisi H.Ahmet YILDIRIM ve yönetim kurulu üyeleri Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine başhekim olarak atanan Yrd. Doç. Dr. Fatih DOĞAN’ı , Hastane Müdürü olarak atanan Osman AYDIN’ı ve Mali Hizmetler Başkanı olarak atanan İbrahim Halil KAYA’yı atanmalarından dolayı makamlarında ziyaret etti.

Sendika hakkında kısa bilgiler veren YILDIRIM, sendika olarak çalışanların yasal olan özlük haklarının korunması, ileriye götürülmesi sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamının oluşmasını talep etti.

Sohbet şeklinde geçen görüşmede Başhekim Yardımcısı Dr. Fatih DOĞAN  “Daha nitelikli bir sağlık hizmeti için çalışanların huzur içerisinde olmaları gerekir. Kaliteli hizmetleri vatandaşlarımıza sunmak için elimizden gelen gayreti sağlık çalışanları ile birlikte yürüteceğiz” dedi.

YILDIRIM yeni atanan Başhekim Yardımcısı Dr. Fatih DOĞAN’a, Hastane Müdürü Osman AYDIN’a ve Mali Hizmetler Başkanı İbrahim Halil KAYA’ya  görevlerinde başarılar diledi.

Tagged in :

admin avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Articles & Posts