30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

admin avatarı

Bağımsız Sağlık-Sen Basın Birimi, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kurtuluş Savaşı’nın yokluklar içindeki Türk Ulusu’nun, ordusuyla birlikte Yüce Atatürk önderliğinde yazdığı kahramanlık destanı olduğunun ifade edildiği mesajda, şunlar kaydedildi:

“Yüce Önder’in kusursuz stratejisi, Ulusumuzun ve Ordumuzun büyük özverisiyle kazanılan 30 Ağustos Zaferi’yle, Bayrağımızın özgürce dalgalandığı yurdumuzda, tam bağımsız, demokratik, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasının yolu açılmıştır.

30 Ağustos Zaferi, Türk Devleti’nin hiç sönmeyecek bir güneş gibi doğuşunu müjdelemiştir. 30 Ağustos Zaferi’yle, Türk Ulusu için umutsuzluğun sona erdiği, özlemlerin düş olmaktan çıktığı, yurttaşlarımızın insan olmanın onurunu ve erdemini yaşadıkları yeni ve aydınlık bir dönem başlamıştır.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nda, başta Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Atatürk ve O’nun silâh arkadaşları olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını saygı ve gönül borcuyla anıyorum. Kahraman Ordumuza, şükranlarımızı sunuyor, Zafer Bayramı’nı en içten duygularla kutluyoruz.”

Tagged in :

admin avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Articles & Posts