Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

UK Bookmaker English BET365 review by ArtBetting.co.uk

İbrahim SAPAN (Genel Mali Sekreter)

1963 yılında Kırıkkale’de doğdu. İlk ve ortaokul eğitimini Kırıkkale’de, lise eğitimini Ankara Aydınlıkevler İnönü lisesinde tamamladı.

1985 yılında Sağlık Bakanlığı’nda memuriyet hayatına başladı. Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çeşitli birimlerde ve görevlerde bulundu. 2005 yılından itibaren Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Satın Alma Birimi’nde çalışmakta.

1992 yılından itibaren sendikal hayatın birçok alanında aktif görev alan Sapan, 22 yıldır sürdürdüğü sendikal mücadelede şuan itibarı ile Bağımsız Sağlık-Sen çatısı altındaGenel Mevzuat ve TopluSözleşmeSekreteri olarak görevini sürdürüyor. Sapan, evli ve iki çocuk babası.

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

GSM:  05362394123

En Çok Okunan Haberler

SAĞLIK PERSONELİ HANGİ İLLERDE DAHA FAZLA MAAŞ ALI…

SAĞLIK PERSONELİ HANGİ İLLERDE DAHA FAZLA MAAŞ ALIYOR

Sağlık Personellerine kalkınmada öncelikli olarak belirlenen yerlere sürekli görevle atanarak görev yaptıkları yer için belirlenmiş oranlarda ek özel hizmet t...

Devamı...

YENİ YILDA HEMŞİRE MAAŞLARI NE KADAR OLACAK?

YENİ YILDA HEMŞİRE MAAŞLARI NE KADAR OLACAK?

KPSS 2014/2 alımlarında hemşire kadrolarına başvuracak adaylar işe başladıktan sonra ne kadar maaş alacağını merak etmekte. Hemşireler ağırlıklı olarak lise ve üniversite mezunu olarak KPSS ...

Devamı...

Haberlere Yapılan Son Yorumlar

Copyright © 2014 Bağımsız Sağlık Sen. Tüm Hakları Saklıdır.

Premium templates by bigtheme.org