Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

UK Bookmaker English BET365 review by ArtBetting.co.uk

Mehmet Bayraktar (Genel Başkan)

1957 yılında Giresun’un Dereli İlçesi Yuva Köyü’nde doğdu. İlk,  orta ve lise eğitimini Giresun’da tamamladı. 1988 yılında Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Matematik bölümünden mezun oldu.

1978 yılında Sağlık Bakanlığı’nda memuriyet hayatına başladı. Sırasıyla Ankara Hastanesi, Sağlık Bakanlığı İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı, APK Kurumu Başkanlığı ve İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı Merkezi İdari İşlemler Müdürlüğü’nde çalıştı.

1977-1988 yıllarında Giresun Kültür ve Yardımlaşma Derneği muhasibliğinde bulunan Bayraktar, sonraki 6 yılda ise derneğin genel başkanlık görevini yürüttü.

1978-1983 yıllarında Giresun Öğrenci Yurdu müdürlüğü yaptı.  

1992 yılında sendikal hayatına başlayan Bayraktar, 22 yıldır sürdürdüğü sendikal mücadeleyi 2002 yılında kurduğu Bağımsız Sağlık Sen’in Kurucu Genel Başkanı olarak sürdürmektedir.  Sendikanın bağlı bulunduğu BASK Konfederasyonu’nun ise 2002 yılından Şubat 2014’e kadar Genel Sekreterliği’ni yürütmüştür.

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Telefon: 05337137775

En Çok Okunan Haberler

SAĞLIK PERSONELİ HANGİ İLLERDE DAHA FAZLA MAAŞ ALI…

SAĞLIK PERSONELİ HANGİ İLLERDE DAHA FAZLA MAAŞ ALIYOR

Sağlık Personellerine kalkınmada öncelikli olarak belirlenen yerlere sürekli görevle atanarak görev yaptıkları yer için belirlenmiş oranlarda ek özel hizmet t...

Devamı...

YENİ YILDA HEMŞİRE MAAŞLARI NE KADAR OLACAK?

YENİ YILDA HEMŞİRE MAAŞLARI NE KADAR OLACAK?

KPSS 2014/2 alımlarında hemşire kadrolarına başvuracak adaylar işe başladıktan sonra ne kadar maaş alacağını merak etmekte. Hemşireler ağırlıklı olarak lise ve üniversite mezunu olarak KPSS ...

Devamı...

Haberlere Yapılan Son Yorumlar

Copyright © 2014 Bağımsız Sağlık Sen. Tüm Hakları Saklıdır.

Premium templates by bigtheme.org