Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

UK Bookmaker English BET365 review by ArtBetting.co.uk

Üyelik

Değerli sağlık çalışanı;

Sendikamıza üye olabilmeniz için Ek’te bulunan üyelik formunu doldurarak bulunduğunuz ildeki Sendikamızın Şube Başkanı veya İl Temsilcilerine formu teslim etmeniz yeterli olacaktır. 

Şube ve İl Temsilciliklerimizin olmadığı yerlerde ise Ek’te bulunan formu doldurmak suretiyle Sendikamız Genel Merkez adresine posta yoluyla da gönderebilirsiniz.

Bu şekilde üyelikleriniz yapılacaktır. Üyelik formunu doldurabilmek için gerekli tüm bilgiler formun ikinci kısmında yer almaktadır.    

Ayrıca internet sayfamızda yer alan ONLİNE ÜYELİK kısmından da sendikamıza iletişim bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Bu şekilde ilgili arkadaşlarımız sizinle irtibata geçerek sendikamıza üye olabilmeniz için işlemleri kendileri gerçekleştirecektir.

Üye Formunu İndirmek İçin Tıklayın

En Çok Okunan Haberler

SAĞLIK PERSONELİ HANGİ İLLERDE DAHA FAZLA MAAŞ ALI…

SAĞLIK PERSONELİ HANGİ İLLERDE DAHA FAZLA MAAŞ ALIYOR

Sağlık Personellerine kalkınmada öncelikli olarak belirlenen yerlere sürekli görevle atanarak görev yaptıkları yer için belirlenmiş oranlarda ek özel hizmet t...

Devamı...

YENİ YILDA HEMŞİRE MAAŞLARI NE KADAR OLACAK?

YENİ YILDA HEMŞİRE MAAŞLARI NE KADAR OLACAK?

KPSS 2014/2 alımlarında hemşire kadrolarına başvuracak adaylar işe başladıktan sonra ne kadar maaş alacağını merak etmekte. Hemşireler ağırlıklı olarak lise ve üniversite mezunu olarak KPSS ...

Devamı...

Haberlere Yapılan Son Yorumlar

Copyright © 2014 Bağımsız Sağlık Sen. Tüm Hakları Saklıdır.

Premium templates by bigtheme.org