Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

UK Bookmaker English BET365 review by ArtBetting.co.uk

SAĞLIK ÇALIŞANLARI 1 MAYIS’TA DA DESTAN YAZIYOR

Bağımsız Sağlık-Sen Basın Birimi, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir açıklama yaparak, bu özel günde dahi görevlerinin başında bulunan başta sağlık çalışanları olmak üzere tüm emekçilerin gününü kutladı. Sağlık çalışanlarının görünmeyen düşmana karşı verilen amansız mücadelenin en ön safındaki neferler olduğunun hatırlatıldığı açıklamada, korona virüs gölgesi altında sağlık çalışanlarının emek ve mücadele sembolü ile çalışmalarını sürdürdüğüne dikkat çekildi.

Türkiye’de görevli yüz binlerce sağlık çalışanının, salgınla mücadele kapsamında 7 gün 24 saat büyük bir özveriyle çalıştığına vurgu yapılan açıklamada, “Üstelik sağlık çalışanları bu fedakarlığı bir yılı aşkın süredir kendi canları pahasına yapmaktadırlar. Ailelerini, yakınlarını, yuvalarını haftalarca görmeyen sağlıkçılar fedakarlığın en kutsalını gerçekleştiriyorlar. Buna karşın binlerce sağlık çalışanına virüs bulaşırken, maalesef aralarında kaybettiklerimiz oldu. Vefat edenlere Allah'tan rahmet dilerken, hasta olanların bir an önce şifa bulmasını temenni ediyoruz” denildi.

Açıklamada son olarak bu mücadelenin üzerinden yüzyıllar geçse de unutulmayacağına dikkat çekilerek, hayatlarını kaybeden sağlık çalışanlarının şehit sayılması talep edildi.

Yorum Ekle

En Çok Okunan Haberler

SAĞLIK PERSONELİ HANGİ İLLERDE DAHA FAZLA MAAŞ ALI…

SAĞLIK PERSONELİ HANGİ İLLERDE DAHA FAZLA MAAŞ ALIYOR

Sağlık Personellerine kalkınmada öncelikli olarak belirlenen yerlere sürekli görevle atanarak görev yaptıkları yer için belirlenmiş oranlarda ek özel hizmet t...

Devamı...

YENİ YILDA HEMŞİRE MAAŞLARI NE KADAR OLACAK?

YENİ YILDA HEMŞİRE MAAŞLARI NE KADAR OLACAK?

KPSS 2014/2 alımlarında hemşire kadrolarına başvuracak adaylar işe başladıktan sonra ne kadar maaş alacağını merak etmekte. Hemşireler ağırlıklı olarak lise ve üniversite mezunu olarak KPSS ...

Devamı...

Haberlere Yapılan Son Yorumlar

Copyright © 2014 Bağımsız Sağlık Sen. Tüm Hakları Saklıdır.

Premium templates by bigtheme.org