Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

UK Bookmaker English BET365 review by ArtBetting.co.uk

KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

Bağımsız Sağlık-Sen Basın Birimi, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Mesajda şu ifadelere yer verildi:

“Birlik ve beraberliğimizin, yardımlaşma duygularımızın ve aile bağlarımızın kuvvetlenmesine vesile olan Kurban Bayramı, insanlar arasındaki sevgi ve saygının sağlamlaştığı ayrıcalıklı günlerdendir.

Manevi bir zenginliğimiz olan gelenek ve göreneklerimizin nesillerden nesillere aktarıldığı kurban bayramında, kırgınlıklarımızı ve dargınlıklarımızı unutarak karşılıklı sevgimizi ve hoşgörümüzü tazelemeliyiz.

Kurban Bayramının insanlığa, ülkemize ve yardıma muhtaç olan kişilere mutluluk ve huzur getirmesini diler, mübarek kurban bayramınızı en içten duygularımızla kutlarız.”

Yorum Ekle

En Çok Okunan Haberler

SAĞLIK PERSONELİ HANGİ İLLERDE DAHA FAZLA MAAŞ ALI…

SAĞLIK PERSONELİ HANGİ İLLERDE DAHA FAZLA MAAŞ ALIYOR

Sağlık Personellerine kalkınmada öncelikli olarak belirlenen yerlere sürekli görevle atanarak görev yaptıkları yer için belirlenmiş oranlarda ek özel hizmet t...

Devamı...

YENİ YILDA HEMŞİRE MAAŞLARI NE KADAR OLACAK?

YENİ YILDA HEMŞİRE MAAŞLARI NE KADAR OLACAK?

KPSS 2014/2 alımlarında hemşire kadrolarına başvuracak adaylar işe başladıktan sonra ne kadar maaş alacağını merak etmekte. Hemşireler ağırlıklı olarak lise ve üniversite mezunu olarak KPSS ...

Devamı...

Haberlere Yapılan Son Yorumlar

Copyright © 2014 Bağımsız Sağlık Sen. Tüm Hakları Saklıdır.

Premium templates by bigtheme.org