Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

UK Bookmaker English BET365 review by ArtBetting.co.uk

Bağımsız Sağlık ve Sosyal Hizmetler Kamu Görevlileri Sendikası (Bağımsız Sağlık-Sen) Genel Merkezi 6. Olağan Genel Kurulu, 25/26 Eylül 2021 tarihlerinde İzmir 2 Cad. TURTES İş Merkezi No: 34 Kat: 4 Kızılay/ANKARA” adresinde üyelerimizin yoğun katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

Ülkemizin içinde bulunduğu pandemi dönemi nedeniyle yoğun bakım ve nöbet başında oldukları için Genel Kurulumuza katılamayan tüm sağlık çalışanları arkadaşlarımıza ve kongremize katılarak destek olan tüm sağlıkçı arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Genel Kurulumuza gelemeyen arkadaşlarımızın dilek ve önerileri de yazılı olarak Genel Kurulumuza iletilmiştir. Tüm sağlık camiasını ilgilendiren sorunlar ve çözüm önerileri noktasında en kısa sürede yeni dönem çalışmalarımızı başlatacağız.

Yeni dönem için verdikleri yetki ile yeni görevlere hazır olduğumuzu; yeni yönetime katılan genç arkadaşlarımızla tüm üyelerimizi, iş yerlerini ziyaret ederek, toplu görüşmede diretilen ve üyelerimizi baskı altına alan art niyetli girişimlere karşı mücadele kararlılığımızı da anlatacağız.

Haklı mücadelemizde bizi yalnız bırakmayan onurlu ve dik duran sağlık çalışanlarına teşekkürü borç biliriz…

Yapılan baskılara karşı daha örgütlü, daha güçlü mücadele için tüm sağlık çalışanlarını bir kez daha Bağımsız Sağlık-Sen çatısı altında buluşmaya davet ediyoruz.

BAĞIMSIZ SAĞLIK-SEN AİLESİ

Bu kategoriden diğerleri: « 6. GENEL KURUL

Yorum Ekle

En Çok Okunan Haberler

SAĞLIK PERSONELİ HANGİ İLLERDE DAHA FAZLA MAAŞ ALI…

SAĞLIK PERSONELİ HANGİ İLLERDE DAHA FAZLA MAAŞ ALIYOR

Sağlık Personellerine kalkınmada öncelikli olarak belirlenen yerlere sürekli görevle atanarak görev yaptıkları yer için belirlenmiş oranlarda ek özel hizmet t...

Devamı...

YENİ YILDA HEMŞİRE MAAŞLARI NE KADAR OLACAK?

YENİ YILDA HEMŞİRE MAAŞLARI NE KADAR OLACAK?

KPSS 2014/2 alımlarında hemşire kadrolarına başvuracak adaylar işe başladıktan sonra ne kadar maaş alacağını merak etmekte. Hemşireler ağırlıklı olarak lise ve üniversite mezunu olarak KPSS ...

Devamı...

Haberlere Yapılan Son Yorumlar

Copyright © 2014 Bağımsız Sağlık Sen. Tüm Hakları Saklıdır.

Premium templates by bigtheme.org